Atnaujinta „Google Photos“ programa, įtraukiant naujus vaizdo įrašų redagavimo įrankius. Pirmadienį technologijų milžinė paskelbė apie naują dirbtinio intelekto redagavimo funkciją ir tris naujus redagavimo įrankius. Su dirbtiniu intelektu paremta funkcija bus galima naudotis ir „Android“, ir „iOS“ operacinėse sistemose, tačiau šiuo metu redagavimo įrankiai diegiami tik „Android“ naudotojams. Šios funkcijos pasirodo praėjus kelioms savaitėms po to, kai bendrovė įdiegė „Descriptive Queries“ ir dirbtiniu intelektu paremtas „Ask Photos“ funkcijas.
„Google Photos“ prideda naujų redagavimo įrankių
Šiuo metu atnaujinimas yra diegiamas įrenginiuose ir tikimasi, kad visi naudotojai jį gaus per kelias ateinančias dienas. Bendrovė taip pat pertvarko vaizdo įrašų redagavimo įrankius „Android“ įrenginiuose, kad jie būtų lengvai pasiekiami.
Šie nauji redagavimo įrankiai šiuo metu skirti tik „Android“ naudotojams. Pirmasis yra apkarpymo įrankis, kuris naudojamas vaizdo įrašo dalims iškirpti ir yra naudingas, kai norite draugams parodyti tik tam tikrą vaizdo įrašo dalį. Su šiuo atnaujinimu naudotojai galės tiksliai iškirpti filmuotą medžiagą iki konkretaus pageidaujamo kadro.
Dar viena naujovė – automatinio paryškinimo mygtukas. Nuotraukose esantis automatinis patobulinimas pagerina ryškumą, kontrastą ir bendrą apšvietimą, kad objektai atrodytų ryškesni. Su šiuo atnaujinimu naudotojai gali atlikti vaizdo įrašų spalvų korekciją ir juos stabilizuoti vienu bakstelėjimu.
Į „Google Photos“ taip pat pridedamas naujas greičio įrankis. Kaip rodo pavadinimas, naudotojai gali lengvai pagreitinti arba sulėtinti vaizdo įrašą, todėl pasirinktiems kadrams galima pridėti įdomių efektų. Naudodamiesi šia priemone naudotojai gali pridėti sulėtinimo efektą prie tam tikro kadro, kad pailgintų jo trukmę ir leistų žiūrovams ilgiau juo mėgautis.
„Android“ ir „iOS“ operacinėse sistemose taip pat pristatomos dirbtinio intelekto valdomos vaizdo įrašų išankstinės nuostatos. Pirmą kartą apie šią funkciją pranešta praėjusį mėnesį, joje siūlomi keli išankstiniai nustatymai, skirti konkrečioms funkcijoms, pavyzdžiui, vaizdo įrašo apkarpymui, apšvietimo reguliavimui, greičio valdymui ir kt. Vartotojai gali pridėti išankstinį nustatymą, o dirbtinis intelektas, atsižvelgdamas į kontekstą, pridės efektą. Be to, naudotojai taip pat gali taikyti tokius efektus, kaip dinaminis objekto judesio sekimas, priartinimas svarbiu momentu arba sulėtinimas.